MKJ Systemy Zabezpieczeń Elektronicznych - Dostawcy

Dostawcy

W skład bogatej oferty Grupy Bosch wchodzą systemy telewizji przemysłowej, sygnalizacji pożarowej, kontroli dostępu, sygnalizacji włamania i alarmu, kongresowe i konferencyjne, a także nagłośnieniowe oraz dźwiękowe systemy ostrzegawcze. Firmę tą na rynku światowym wyróżnia profesjonalna etyka w kontakcie z parterami biznesowymi, inwestorami oraz pracownikami. Grupę Bosch reprezentuje spółka Robert Bosch GmbH oraz przeszło 360 spółek zależnych i regionalnych w blisko 50 krajach świata.

Firma Hangzhou Hikvision Digital Technology Co., Ltd. została założona w listopadzie 2001 r. Hikvision w krótkim czasie stał się światowym liderem w dziedzinie systemów telewizji dozorowej. W ich ofercie znaleźć można urządzenia o różnym stopniu zaawansowania, takie jak kamery i rejestratory. Firma Hikvision stale poszerza swoją ofertę poprzez rozwój technologiczny zapewniając dostęp do coraz bardziej zaawansowanych technologii.

Istniejąca od 1990 roku krajowa firma Satel z zaangażowaniem 100% polskiego kapitału zajmuje się projektowaniem oraz produkcją elementów systemów alarmowych i kontroli dostępu. W swojej ofercie posiada między innymi: centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki oraz zasilacze. Produkty tej firmy zyskały sobie uznanie zarówno dystrybutorów, jak i instalatorów krajowych i zagranicznych.

Hanwha Techwin Europe (część grupy Hanwha Techwin), a dawniej Samsung Techwin, oferuje elementy systemów zabezpieczeń związane z telewizją dozorową sprzedawane pod marką Wisenet Samsung. W ich aktualnej ofercie znaleźć można między innymi kamery, rejestratory i inne urządzenia sieciowe IP zaprojektowane i zbudowane tak, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma NSS Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1998 r. jako importer oraz dystrybutor urządzeń systemu sygnalizacji włamania i napadu. W 2008 r. wprowadziła do swojej oferty nową markę produktów z zakresu telewizji dozorowej – BCS. Właściciel marki BCS oferuje swoim klientom bogaty asortyment produktów systemów telewizji przemysłowej i monitoringu oraz systemu sygnalizacji włamania i napadu.

W 1968 r. w Hamburgu rozpoczęła swoją działalność firma D+H Mechatronic AG zdobywając przez lata ogromne doświadczenie w zakresie produkcji instalacji wyciągowych dymu i gorąca, systemów naturalnej wentylacji oraz automatycznych systemów napędowych do okien, drzwi i bram. Firma obecnie posiada przedstawicielstwa już w ponad 120 krajach na całym świecie. Od roku 2000 na rynku polskim działa firma D+H Polska będąca oficjalnym przedstawicielem D+H Mechatronic AG w naszym kraju.

Założona w 1991 r. firma Roger specjalizuje się projektowaniem i produkcją zaawansowanych urządzeń elektronicznych przeznaczonych do systemów kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy. Nieustannie pracując nad ulepszeniem swoich produktów firma Roger staje się wiodącym producentem elementów systemów zabezpieczeń na rynku polskim, rozszerzając swoją działalność zagraniczną – w szczególności na terenie Europy i Azji.

Firmę Pulsar założono w 1994 r. Obecnie firma jest wiodącym producentem urządzeń i akcesoriów do telewizji przemysłowej, systemów alarmowych oraz kontroli dostępu. W jej ofercie znaleźć można zasilacze, transformatory, obudowy (m.in. do: centrali alarmowych, zasilaczy, akumulatorów) i szafy RACK. Produkty tej firmy wyróżnia niezawodność, co wypromowało ją na lidera w swojej branży na rynkach europejskich i azjatyckich.

AFG Elektronika Przemysłowa powstała w 1987 r. w Poznaniu. W szerokiej gamie oferowanych produktów znaleźć można między innymi: centrale automatyki pożarowej bram i drzwi, urządzenia systemów przewietrzania i oddymiania, a także napędy elektryczne. Firma prowadzi sprzedaż nie tylko na terenie Polski, ale również w wielu krajach Europy i Azji.

Firma GJD Manufacturing Limited rozpoczęła swoją działalność w 1983 r. Od tamtego czasu na rynku brytyjskim stała się liderem w produkcji przewodowych i bezprzewodowych czujek zewnętrznych przeznaczonych do systemów alarmowych oraz promienników wykorzystywanych w systemach telewizji dozorowej. Dzięki obserwacji potrzeb rynku oraz ścisłej współpracy ze swoimi klientami firma GJD ciągle doskonali i rozwija swoje produkty, dostosowując je do wymagań branży.

Firma Digifort powstała w 2002 roku w Brazylii, w 2009 roku założyła spółkę w Australii. Od tego momentu za tworzenie i rozwój produktów odpowiada oddział w Brazylii, a za dystrybucję i marketing biuro na Antypodach. Digifort VMS jest kompleksowym oprogramowaniem do zarządzania systemami telewizji dozorowej IP, automatyki i kontroli dostępu, integrującym urządzenia praktycznie wszystkich producentów, co pozwala na tworzenie projektów dla najbardziej wymagających klientów.

Firma APA Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach posiada powstała w 2001r. Posiada bardzo duże doświadczenie w projektowaniu systemów inteligentnej automatyki przemysłowej oraz systemów zarządzania budynkami. Lata działalności w branży przemysłowej wykorzystywane są w projektowaniu urządzeń i oprogramowania sprzedawanego pod marką VisionBMS, która jest rozpoznawalna na świecie dzięki realizacjom licznych inwestycji zarówno dla instytucji, osób prywatnych, gmin, jak i zakładów przemysłowych.

Firma W2 założona w 1999 r. specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu elektroniki profesjonalnej. Zakres ich działalności obejmuje projektowanie, produkcję, dystrybucję oraz serwis sygnalizatorów przeznaczonych do systemów sygnalizacji pożaru oraz włamania i napadu wraz z osprzętem instalacyjnym. Ponadto firma W2 zajmuje się również produkcją i sprzedażą kolumn i wież sygnalizacyjnych w układach automatyki do generowania sygnałów optycznych lub optyczno-akustycznych.

W 1986 r. w Wielkiej Brytanii powstała firma Pyronix, która dziś jest częścią grupy Hikvision. Firma Pyronix projektuje i dystrybuuje szeroką gamę przewodowych i bezprzewodowych produktów dedykowanych do systemu sygnalizacji włamania i napadu. Urządzenia produkowane przez firmę Pyronix tworzone są przy wykorzystaniu wiodących technologii, a wszystkie nowe rozwiązania technologiczne obejmuje ochrona patentowa.

Complex-System rozpoczęła swoją działalność od 2010 r jako dystrybutor importowanych systemów antykradzieżowych. Ciągły rozwój i chęć dotarcia do szerszego grona klientów doprowadził do powiększenia oferty o własne produkty z branży antykradzieżowej. Aktualnie na rynku polskim firma jest wiodącym producentem bramek antykradzieżowych i akustomagnetycznych wraz z akcesoriami montażowymi, a także detektorów metali, liczników klienta i systemów wizualizacji transakcji kasowych.

Już od roku 1950, czyli daty założenia firmy Tamron, jej rola w świecie optyki i optoelektroniki szybko rosła, dzięki czemu Tamron zyskał miano lidera wśród producentów najwyższej klasy precyzyjnych układów optycznych. Estetyczne wykończenie, zwarta konstrukcja, niewielka waga oraz najwyższa jakość pracy w każdych warunkach to tylko niektóre z zalet wyróżniających obiektywy Tamron w grupie urządzeń przeznaczonych do monitoringu wizyjnego.

Założone w 1998 r. przedsiębiorstwo BKT Elektronik rozpoczęło swoją działalność od wytwarzania kabli miedzianych dla teleinformatyki i telekomunikacji. Oferta była systematycznie rozszerzana o projektowanie i produkcję złączy oraz wiązek kablowych, a także montaż podzespołów dla przemysłu elektrotechnicznego i motoryzacji. Rozwiązania proponowane przez firmę BKT Elektronik znajdują szerokie zastosowania – począwszy od domów jedno- i wielorodzinnych, poprzez obiekty użyteczności publicznej, jak również w budynkach o zastosowaniu przemysłowym.

Od 1990 r. na polskim rynku wiodącym dostawcą cyfrowych systemów łączności jest ELFON Sp. z o.o., wchodząca w skład grupy ELFON Holding. Innowacyjne rozwiązania systemów domofonowych i wideodomofonowych dla dowolnych obiektów mieszkaniowych, przemysłowych oraz pozostałych placówek projektowane są i wdrażane przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Ponadto firma świadczy usługi wykonania zmian konstrukcyjnych i programowych w oferowanych systemach na indywidualne zlecenie inwestora. W ich ofercie znaleźć można urządzenia marek: ELFON, ELFON Optima, Kenwei, Lanz, Dahua, Panasonic.

W 1968 r., kiedy koreański przemysł elektroniczny był jeszcze w bardzo wczesnym stadium rozwoju, powstało przedsiębiorstwo „JoongAng Electronics Co.”. W krótkim czasie w branży telekomunikacyjnej firma stała się jednym z liderów eksportowych w Korei i jako pierwsza zajęła się sprzedażą domofonów na rynkach zagranicznych. Również jako pierwsza na świecie uzyskała certyfikaty UL i TUV dla wideodomofonów. W 1999 r. nazwę przedsiębiorstwa zmieniono na COMMAX Ltd. Dodatkowo, od stycznia 2000 roku firma jest notowana na giełdzie KOSDAQ.

Założona w 1991 r. firma EMU Sp. z o.o. Sp. k. jest jednym z największych w Europie Środkowo-Wschodniej producentów i dostawców kompleksowych rozwiązań z zakresu magazynów energii, baterii, akumulatorów i ogniw do zasilania awaryjnego oraz do pracy cyklicznej, a także odnawialnych źródeł energii. Wytwarzanie akumulatorów odbywa się w oparciu o najwyższe standardy technologii produkcji. W swojej ofercie posiadają produkty znanych marek, takich jak: EMU, EUROPOWER, ACUMAX, ALARMTEC, KOBE, DYNASTY.

Od 2003 r. na rynku polskim funkcjonuje przedsiębiorstwo CAMSAT - producent i dystrybutor bezprzewodowych systemów transmisji sygnału wideo oraz danych pracujących w paśmie radiowym 5GHz. Przekaz obrazu wideo oraz danych za pośrednictwem zestawów CAMSAT, pozwala na znaczne oszczędności w zakresie montażu systemu monitoringu CCTV. Firma oferuje szeroką gamę nadajników i odbiorników przeznaczonych do pracy w systemach telewizji przemysłowej: analogowej, CVI, AHD oraz IP. CAMSAT prowadzi sprzedaż swoich urządzeń na terenie całego kraju.

Spółka Ewimar rozpoczęła swoją działalność w 2011 roku. Od tego czasu zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych z szeroko pojętej branży zabezpieczeń. Z pasją tworzy i wprowadza innowacyjne projekty stale poszerzając swoją działalność.

Firma GORKE Elektronic Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 1999 roku. Zajmujemy się produkcją urządzeń radiowych szerokiego zastosowania - od popularnego zdalnego sterowania do profesjonalnych rozwiązań dedykowanych Agencjom Ochrony, a także unikalnych rozwiązań "na wyłączność". Urządzenia są opracowaniami własnymi i powstają na własnej linii produkcyjnej.
Alarmtech jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji detektorów oraz czujników alarmowych. Specjalizuje się między innymi w opracowywaniu i produkcji wysokiej jakości detektorów i czujników typu „front line” znajdujących szerokie zastosowanie w Systemach Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN)

Firma Ropam Elektronik powstała w roku 2003. Podstawową działalnością firmy jest projektowanie i produkcja urządzeń elektronicznych. Główna gałęzią produkcji są: centrale alarmowe z komunikacją GSM/IP, terminale i sterowniki GSM, zasilacze DC, stacje monitorowania, akcesoria.

JAWA CONTROL to polski producent urządzeń zabezpieczających dostęp do różnego rodzaju obiektów i stref chronionych. Ważne miejsce w ofercie Jawa Control zajmują wysokiej klasy, nowoczesne bramki wejściowe

Dahua Technology to wiodący światowy producent urządzeń  i rozwiązań w dziedzinie systemów bezpieczeństwa oraz automatyki budynkowej. Produkty Dahua są stosowane na szeroką skalę w różnych sferach życia: bankowości, systemach bezpieczeństwa publicznego, instalacjach energetycznych, telekomunikacji, inteligentnych budynkach,  inteligentnych systemach transportowych, systemach hotelowych.

Działalność firmy Edimax Technology poświęcona jest projektowaniu, rozwojowi, wytwarzaniu i wprowadzaniu na rynek szerokiej gamy rozwiązań sieciowych. Odkąd firma Edimax została założona na Tajwanie w 1986r., rozrosła się i stała się jednym z wiodących producentów zaawansowanych produktów sieciowych w Azji.
Każdego roku zwiększa inwestycje na prace badawczo-rozwojowe, aby wzmocnić zdolność rozwijania innowacyjnych produktów zaspokajających potrzeby dzisiejszej dynamicznej branży komunikacyjnej.

Siedziba główna

ul. Kielnieńska 187, 80-299 Gdańsk

(58) 770 19 00

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:30
 

100% polskiego kapitału

 

Odwiedź Nas!

Menu

RODO

Klauzule Informacyjne - RODO

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Marcin Siemienkiewicz

 

 iodo@mkj.net.pl