MKJ Systemy Zabezpieczeń Elektronicznych - Wisenet-Hanwha
Image

Innowacyjność
w połączeniu
z doskonałością

Wyjątkowa rozdzielczość 4K

Kamery Wisenet7 zapewniają wyraźny obraz w rozdzielczości do 4K, który może służyć jako materiał dowodowy.

extreme WDR

Kamery wyposażone w SoC Wisenet7 wspierają technologię szerokiego zakresu dynamiki extreme WDR, która umożliwia ograniczenie szumów w ramach procesu przetwarzania obrazu. Dzięki temu obrazy są wyraźne, a ich kontrast jest odpowiedni nawet w scenach z bardzo silnym oświetleniem tylnym.
Image

Zaawansowana technologia redukcji szumów

Technologia zastosowana w kamerach Wisenet7 wprowadza różne filtry dla poprawy jakości obrazu obiektów poruszających się i tych które pozostają nieruchome. Przyczynia się to do minimalizacji rozmycia obiektów w ruchu, poprawia jakość obrazu w obszarze krawędzi i poprawia odwzorowanie kolorów, dzięki czemu identyfikacja jest prostsza zarówno podczas wyświetlania obrazu na żywo, jak i przeszukiwania nagrań wideo.

Udoskonalona korekcja zniekształceń obiektywu

Technologia korekcji zniekształceń w kamerach Wisenet7 koryguje zniekształcenia obrazu, które pojawiają się przy zastosowaniu obiektywów szerokokątnych. Skorygowany obraz wideo jest bardziej naturalny w odbiorze i zbliżony do tego co widzi ludzkie oko.

Nowy poziom cyberbezpieczeństwa

Urządzenia Wisenet7 wykorzystują nasz autorski system wydawania certyfikatów, który osadza unikalne certyfikaty w każdym z urządzeń na etapie produkcji. Nasze zabezpieczenia, w tym Secure Boot, Secure OS, Secure Storage i Secure Open Platform, zapewniają cyberbezpieczeństwo na każdym kroku.

Śledzenie obiektów oparte na SI

Kamery Wisenet7 z serii PTZ PLUS wyposażono w inteligentną analizę obrazu opartą o algorytmy SI, usprawniającą funkcje automatycznego śledzenia ruchu ludzi i pojazdów. Umożliwiają one również użytkownikom ręczne wskazanie obiektów na ekranie, za którymi kamera będzie podążała.
Image

Wektorowy OSD

Kamery Wisenet7 obsługują grafikę wektorową przy wyświetlaniu zawartości menu ekranowego (OSD), dzięki czemu nakładki tekstowe są wyraźne niezależnie od rozdzielczości ekranu. Dodatkowo dostępna jest nieograniczona liczba kolorów i wiele innych opcji. Oprócz tego możliwe jest nakładanie niestandardowych logotypów i obrazów na wideo wyświetlane na obrazie na żywo lub przy eksporcie nagrań.

Cyfrowa stabilizacja obrazu (DIS) z wbudowanym żyroskopem

Rozmycie obiektów w ruchu spowodowane przez wiatr i wibracje można znacznie ograniczyć, używając technologii cyfrowej stabilizacji obrazu w połączeniu z wbudowanym żyroskopem. W ten sposób możliwe jest uzyskanie wyraźnego, stabilnego obrazu nawet w niekorzystnych warunkach środowiskowych.
Image

WiseStream II firmy Hanwha Techwin

w połączeniu z kompresją H.265 ogranicza wymagania związane z przepustowością i miejscem zapisu nawet do 75% w porównaniu z aktualnie dostępną technologią H.264 bez wpływu na jakość obrazu.
Image

Wbudowana analiza obrazu i dźwięku, która nie wymaga licencji

Pakiet wbudowanych funkcji analizy obrazu i dźwięku w kamerach Wisenet7 jest udostępniany bez licencji. Obejmują one detekcję twarzy i tułowia, inteligentną analizę ruchu, klasyfikację dźwięku, np. wystrzałów z broni palnej, wybuchów, krzyku i odgłosów tłuczonego szkła. Na podstawie zdarzeń wykrytych przy użyciu funkcji analizy można automatycznie aktywować alarmy lub odtwarzanie nagranych materiałów dźwiękowych.
Image

Wygodna instalacja dzięki adapterowi Wi-Fi USB

Adapter Wi-Fi podłączany do portu USB w kamerze umożliwia instalatorom szybką konfigurację kamer Wisenet7 przy użyciu aplikacji instalacyjnej Wisenet w urządzeniu mobilnym. Dzięki temu możliwe jest ustawienie pola widzenia kamery i jej ostrości, znacznie ograniczając czas konfiguracji każdej z kamer.
Image

Dwa gniazda microSD

Dwa gniazda microSD w kamerach Wisenet7 umożliwiają lokalny zapis nawet 512 GB wideo, dzięki czemu dane są bezpieczne w razie awarii sieci.

Szybsza instalacja dzięki modułowej konstrukcji

Kamery Wisenet7 mają tę samą innowacyjną modułową konstrukcję co seria X PLUS, co pozwala na łatwe utrzymanie i instalację kamery.

Oferta produktów serii Wisenet7

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Bądź na bieżąco, dowiedz się pierwszy i korzystaj z wyjątkowych okazji!
Informacje o aktualnych wyprzedażach, nowościach produktowych i szkoleniach.
Please fill the required field.

Siedziba główna

ul. Kielnieńska 187, 80-299 Gdańsk

(58) 770 19 00

(58) 770 19 29

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:30
 

100% polskiego kapitału

Menu

RODO

Klauzule Informacyjne - RODO

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Marcin Siemienkiewicz

 

 iodo@mkj.net.pl